Cambridge English

English Language Centre jest autoryzowanym centrum egzaminacyjnym British Council w Łodzi. Od ponad 20 lat organizujemy egzaminy językowe, uniwersyteckie i zawodowe. Nasza doświadczona, wysoko wykwalifikowana kadra wspiera kandydatów i ich nauczycieli na każdym etapie uzyskiwania certyfikatu, dbając o najwyższyszą jakość obsługi, zgodnie ze standardami wyznaczanymi nam przez British Council i Cambridge Assessment English.

Certyfikaty Cambridge English Qualifications to najbardziej popularne i prestiżowe certyfikaty językowe na świecie, honorowane przez ponad 25 000 szkół, uniwersytetów oraz pracodawców z sektora prywatnego i publicznego.

Zdany egzamin Cambridge English da Ci uznawany na całym świecie certyfikat, potwierdzający znajomość języka angielskiego, zgodny ze Skalą Poziomów Rady Europy (CEFR).

W naszej ofercie znajdziesz:
A2 Key, Key for Schools (KET)
B1 Preliminary, Preliminary for Schools (PET)
B2 First, First for Schools (FCE)
C1 Advanced (CAE)
C2 Proficiency (CPE)
Business English Certificates (BEC)
Testy dla dzieci (YLE)
• oraz inne egzaminy brytyjskie


Jak zapisać się na egzamin?

Kursanci ELC zgłaszają chęć udziału w egzaminie u lektora prowadzącego kurs i zapisują się na listę w sekretariacie Studium.

Najbliższe terminy egzaminów dostępne są w wyszukiwarce poniżej.

Zapisy kandydatów indywidualnych odbywają się wyłącznie online.

Do pobrania:
Kalendarz sesji ogólnodostępnych w czerwcu i lipcu 2022
Regulamin i ceny egzaminów dla kandydatów indywidualnych


Dodatkowe informacje znajdziesz na stronie British Council.

UWAGA! Kandydatom, którzy zarejestrują się na egzaminy B2 First, B2 First for Schools, oraz C1 Advanced, British Council zapewnia bezpłatny dostęp do platformy edukacyjnej Learn English Exams.


Dla szkół i instytucji

Prowadzisz szkołę? Uczysz języka angielskiego? Skorzystaj ze zniżek i zarejestruj swoich uczniów w sesji otwartej lub zorganizuj egzamin we własnej placówce. Sprawdź, jakie to proste i skontaktuj się na nami!

Jolanta Rosińska – manager egzaminów

+48 42 635 53 90 +48 504 952 380

e-mail: lodz@examinations.pl


Co roku, szkoły, centra językowe, firmy i instytucje, które rejestrują swoich kandydatów na egzaminy Cambridge English Qualifications i IELTS, za pośrednictwem British Council, otrzymują zaproszenie do programu partnerskiego Addvantage Member Scheme.

Program Addvantage da Tobie, Twoim studentom i nauczycielom dostęp do najwyższej jakości usług oraz atrakcyjnych benefitów.

Rozpocznij współpracę z nami już dziś!


Chciałbyś przygotowywać i rejestrować swoich uczniów na egzaminy, ale nie wiesz jak zacząć?

Zapraszamy Cię do programu Addvantage Starter, który da Ci niezbędne narzędzia do rozpoczęcia współpracy z British Council i rozwijania strategii marketingowej Twojej Placówki.

Po pierwszych rejestracjach zostaniesz zaproszony do kolejnego poziomu programu, zależnie od liczby zarejestrowanych kandydatów, a Twoje korzyści wzrosną. Bądź z nami i używaj logo Addvantage już od pierwszego dnia naszej współpracy.

Skontaktuj się z nami: lodz@examinations.pl


Dla firm

Reprezentujesz firmę i chciałbyś sprawdzić poziom znajomości języka angielskiego swoich pracowników? Zamów u nas test Aptis lub zorganizuj w swojej instytucji sesję egzaminacyjną IELTS. Skorzystaj z naszego doświadczenia i poznaj korzyści płynące ze współpracy z renomowaną instytucją edukacyjną. Napisz do nas: lodz@examinations.pl